En son GTA 3 hileleri ve [Araba, Helikopter] Hilesi 2020

Latest GTA Hileleri

Bugün size en son GTA 3 hileleri ve GTA para heleri, araba hilelri’yi göstereceğim. Bu hileleri görevlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlamak için. Kullanıcılarımıza oyunda harika bir deneyim ve eğlence sunmak için en son ve iyi araştırılmış GTA hile kodları ve şifreleri sunuyoruz.
            4.9/5 Votes: 676
Developer
Rockstar Games
Version
Latest GTA Hileleri
Updated
30 july

Report this app

Download links

Description

Bugün size en son GTA 3 hileleri ve GTA para heleri, araba hilelri’yi göstereceğim. Bu hileleri görevlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde tamamlamak için. Kullanıcılarımıza oyunda harika bir deneyim ve eğlence sunmak için en son ve iyi araştırılmış GTA 3 oyna hile kodları ve şifreleri sunuyoruz.

 GTA 3 hileleri Bedava 

GTA 3 hileleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tüm hile kodları aşağıda verilmiştir. Üst düzey oyun deneyimi elde etmek için bunları kullanabilirsiniz. Bu hile kodlarının tadını çıkarabilirsiniz.

 Tum GTA 3 hileleri PC 

 
Hile EtkisiHile Kodu
Gives $ 250,000IFIWEREARICH financing
All WeaponsGUNSGUNSGUNS
Steel vestTORTOISE
Crazy PeopleITSALLGOINGMAAAD
Your Clothing ChangesILIKEDRESSINGUP
HealthGESUNDHEIT
Invisible CarsANICESETOFWHEELS
People Hate YouNOBODYLIKESME
Gives Weapons To EveryoneWEAPONSFORALL
More BloodNASTYLIMBSCHEAT
Cars Gravity DecreasesCHITTYCHITTYBB
Quick Turns in the CarCORNERSLIKEMAD
Police Raises Search LevelMOREPOLICEPLEASE
Police Lowers Calling LevelNOPOLICEPLEAS to
Cloudy weatherILIKESCOTLAND
Gives Tank (Rhino)GIVEUSATANK
All Vehicles ExplodeBANGBANGBANG
Foggy weatherPEASOUP
Rainy WeatherILOVESCOTLAND
Clock AcceleratesMADWEATHER
The air gets betterSKINCANCERFORME
Game SlowBOOOOORING
Time in Game AcceleratesTIMEFLIESWHENYOU

 GTA 3 oyna PC Silah Hilesi 

 
Hile EtkisiHile Kodu
GTA 3 oyna pc Silah HilesiGUNSGUNSGUNS

 GTA 3 hileleri araba 

 
Hile EtkisiHile Kodu
çevrenizdeki araçları yok ederBANGBANGBANG
daha iyi sürüş deneyimiCORNERSLIKEMAD
görünmez arabaANICESETOFWHEELS
uçan arabaCHITTYCHITTYBB

 GTA 3 Tank hilesi PC 

 
Hile EtkisiHile Kodu
tank verirGIVEUSATANK

 GTA 3 hileleri helikopter ve jumpjet 

 

İşte GTA 3 hileleri helikopter ve uçak. Aşağıda verilen hile kodunu yazarak kullanabilirsiniz.

EtkisiHile Kodu
GTA 3 hileleri helikopterOHDUDE
uçakJUMPJET

 Kullanıcılar GTA 3 Hileleri Hakkında Ne Diyor? 

 

Măru S:
Chromebook’umda GTA 3 oyna’ü tekrar oynatmak harikaydı. Oyun kusursuzdu. GTA 3 hileleri seviyorum. Eksik olan tek şey, bazı görevleri zorlaştıran manuel amaçtı, ancak R *, dokunmatik kontrolleri göz önünde bulundurarak anlaşılabilir (oyunun mükemmel bir şekilde desteklediği DualShock 4 kablolu kumanda ile oynadı). Bu oyunları Google’ın platformlarında sunmak için Rockstar size şapka çıkarıyor. Gerisini PC ve PS4’te yaptığım gibi satın alacak.

Aryan Prasad:
İnanılmaz Oyun! Harika bir hikaye! Muhteşem Müzik! Oyunun kendisi 2001’de piyasaya sürülmesinin bir başyapıtıydı ve hala en iyi oyunlardan birinde pozisyonunu elinde tutuyor! GTA 3 hileleri seviyorum. Şimdi bu liman versiyonuna yönelik incelememden bahsetmişken, sadece birkaç ay önce hikaye hikayesi görevlerini oynadığım 1. kez, daha sonra 2. oyunumda oyunun% 100’ünü hile yapmadan tamamlamaya karar verdim ve şimdi çok mutluyum ‘ yaptım! Kontroller biraz sinirli ve bazen kamera hareketi deliriyor! Umarım düzeltirler

Nick Nelson:
Son zamanlarda GTA 3 oyna’in mobil cihazlar için mevcut olduğunu öğrendim. Hemen indirdim. Grafiklerin ne kadar net olduğu beni şaşırttı. Oyun harika ama kontrollere alışmak biraz zaman alıyor. Kontroller dışında orijinal GTA 3 oyna kadar iyi. 12 yaşındayken hatıraları geri getiriyor ve bu oyunu bir arkadaşınızın evinde keşfetti. Benim için yepyeni bir şeydi. Arkadaşım çalmadan önce GTA’yı hiç duymadım. 19 yıl sonra hala devam ediyor. GTA 3 hileleri seviyorum

Buğday ThiNZ:
GTA SA’dan sonra Vice City for Mobile’ı satın aldım ve yepyeni bir PS4 denetleyicisi aldım ve her iki oyunda da çalıştı! Bu yüzden bu oyun için olup olmadığını görmek için karar verdim ve aynı zamanda bir PS4 denetleyicisi ile çalışır! Bu, her şey için çok daha iyi bir deneyime sahip olabileceğinizden, mobil cihazlar için üç harika başlığı satın almaya değer hale getirir. <3 BÜYÜK HIRSIZLIK OTO MOBİL !!! GTA 3 hileleri seviyorum.

 GTA 3 TÜM MİSYONLAR 

 

 Sonuç 

 

Yukarıdaki bağlantı yardımıyla, Grand Auto Theft 3 hileleri veya GTA 3 Hileleri ’i ücretsiz olarak indirebilir ve istediğiniz sonuçları almak için oyun içinde bu hilelerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu 2020 diğer tüm başlıklar arasında en iyi oyundur. Bu Grand Auto Theft 3 ’da sınırsız oyun oynayacak, çok oyunculu oynayabilir, arkadaş edinebilir ve milyonlarca oyuncuya çevrimiçi katılabilirsiniz. Bu hileleri kullanarak daha uzun sıçramalar, beş dakika boyunca ölümsüzlük, yavaş hareket, sürüklenen arabalar, hava değişimi ve çok daha fazlasını alacaksınız.

DMCABbcmax.com 17 ABD ile uyumludur. * 512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası (DMCA). Herhangi bir ihlal bildirimlerine yanıt vermek ve uygun önlemleri almak politikamızdır. Telif hakkıyla korunan malzemeniz sitede yayınlandıysa ve bu malzemenin kaldırılmasını istiyorsanız, Bize ulaşın.

 GTA 3 hileleri PC SSS 

 GTA 3 oyna PC Hile güvenli midir? 

Evet, GTA 3 oyna PC Hile’ın kullanımı güvenlidir. Görevleri ve görevleri kolayca ve hızlı bir şekilde tamamlamak için kullanabilirsiniz.

 GTA 3 şifreleri nasıl kullanılır? 

Oyun oynarken GTA 3 şifreleri uygulayabilirsiniz. PC’de GTA San Andreas şifreleri kullanmak çok kolaydır.

 Gta 3 hile kodları nasıl gidilir? 

GTA 3 oyna hile kodları web sitemizden ücretsiz olarak alabilirsiniz. Oyununuzu ihtiyaca göre özelleştirmek için GTA3 hile kodlarını kullanabilirsiniz. Bu hile kodları düşmanlarınızı yenmek ve hızlı bir şekilde başarı elde etmek için çok yararlıdır.

 GTA 3 hilesi nasıl çalışır? 

GTA 3 Hilesi çok faydalıysa. GTA 3’da kullanmak için bazı hile kodları sağlayacaktır. Bu kodları kullanarak çok sayıda silah, helikopter, araba ve çok daha fazlasını ücretsiz olarak alacaksınız.

Versions

Version Size Requirements Date
1161 – 16.4.0 56 MB 5.0 & Up 16/12/2021
1243 – 4.13.7.15948.GP 87MB 5.0 and up 19/07/2021

Leave a Reply

Your email address will not be published.