Clash of Clans Sınırsız Altın ve Elmas Hileli Mod Apk indir

13.576.8

Clash of Clans APK’yı ücretsiz indirin. Modlu Clash of Clans APK’da Sınırsız Taşların keyfini çıkarabilirsiniz. COC MOD APK, sınırsız para ile en iyi epik savaş oyunudur. En ünlü strateji oyununda bağımlılık yaratan taşınabilir oyunu keşfedebilirsiniz. Clash of Clans’ta sonsuz maceralara dalın. Bu, dünyanın en popüler klan oyunudur.
Download APK
            4.7/5 Votes: 29
Developer
Supercell
Version
13.576.8
Updated
Today
Requirements
4.0 and up
Size
144.7 MB
Get it on
Google Play

Report this app

Description

 Clash of Clans Apk 

Clash of Clans APK’yı ücretsiz indirin. Modlu Clash of Clans APK’da Sınırsız Taşların keyfini çıkarabilirsiniz. COC MOD APK, sınırsız para ile en iyi epik savaş oyunudur. En ünlü strateji oyununda bağımlılık yaratan taşınabilir oyunu keşfedebilirsiniz. Clash of Clans’ta sonsuz maceralara dalın. Bu, dünyanın en popüler klan oyunudur. Oyun içi hedeflere ulaşmak için kendi köyünüzü ve klanınızı inşa edebilirsiniz. Clash of Clans Mod APK (coc Mod APK) sınırsız para ile ücretsiz bir oyundur. Bu parayı farklı şeyler satın almak için kullanabilirsiniz. Web sitemizden Clash of Clans APK’sının son sürümünü indirin ve dünyanın en iyi oyunlarında sınırsız paranın tadını çıkarın.

  • sınırsız para
  • Ücretsiz Sınırsız Taşlar
  • Yepyeni Belediye Binası 13
  • REKLAMSIZ
  • Kendi Köyünü yap

 Clash of Clans Hileli Mod Apk 

Clash Of Clans Hileli Mod APK (coc hile mod apk) dünyanın en popüler oyunudur. Kendi güzel binalarınızı ve köyünüzü inşa edebilirsiniz. Bir numaralı oyunda destansı bir oyun yapın ve boş zamanınızın tadını çıkarın. Günümüzde salgın nedeniyle insanlar evlerde sıkışıp kalıyor. Zamanınızı Clash Of Clans dışında harcayabileceğiniz bir kaynak yoktur.

Clash Of Clans size tek bir kuruş bile ödemeden sonsuz yükseltmeleri keşfetme özgürlüğü veriyor. Heyecan verici oyun modlarını oynayın ve Clash of Clans Hileli Mod APK’daki sonsuz oyunu keşfedin. Bıyıklı Barbarlar, ateş kullanan Sihirbazlar ve diğer birlikler sizi bekliyor, en destansı oyuna dalın. En bağımlılık yapan oyunda Milyonlarca çevrimiçi oyuncuya katılın ve her gün yeni özelliklerin tadını çıkarın.

Bugün dünyanın en çok bağımlılık yapan oyunu Clash Of Clans’ı sunuyoruz. Bildiğiniz gibi Clash Of Clans ücretsiz bir oyun ancak uygulama içi satın alımlara izin veriyor. Yalnızca gerçek parayla satın aldıktan sonra kullanılabilen birçok premium özellik vardır. Ancak size tüm premium özellikleri ücretsiz olarak sunarak size yardımcı olmak için buradayız. Modded Clash Of Clans APK’yi sitemizden indirebilir ve satın alabileceğiniz sınırsız para ile tüm premium özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

 Clash Of Clans Mod APK 

Clash of Clans Heleli Mod APK, Clash of Clans’ın modifiye edilmiş sürümüdür. Size istediğiniz zaman herhangi bir şeyi satın alma özgürlüğü verir. Kilidi açılmış premium klanlara, köylere ve çok daha fazlasına sınırsız para veya mücevher sağlar. Oyun, oyunculara belirli şeyleri satın almaları için değerli taşlar sunuyor. Mücevherleriniz yoksa bunları oyun mağazasından veya iTunes’dan uygulama içi satın alımlardan satın almanız gerekir. Çoğu insanın mücevher satın alacak parası yok.

Mücevher için para ödemek istemeyenler için, ücretsiz olarak sınırsız mücevherlerin keyfini çıkarabilmeleri için Clash of Clans Hile Mod APK sunuyoruz. Clash of Clans Mod apk’yı (COC MOD APK) tüm premium özelliklerin kilidi açılmış olarak sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 Clash of Clans Hileli Mod Apk Özellikleri 

 Benzersiz birlikler eğitin 

Farklı seviyelerde yükseltme ile benzersiz birlikler eğitebilirsiniz. Clash of Clans Mod APK, satın alabileceğiniz sınırsız parayla herhangi bir seviyeye yükseltme yapmanızı sağlar. Eşsiz birlikler eğitin ve savaşları destansı klanlarla savunun ve mağlup edin. Birliklerinizi koruyun ve savaşlarda sayısız zafer kazanın. Kendinizi düşmanların baskına karşı savunmak en önemli şeydir. Bu nedenle Clash of Clans’ta birliklerin eğitimi çok önemlidir.

 Sınırsız Taşlar 

Clash of Clans Mod, sonsuz yükseltmeler için size sınırsız Taşlar sağlar. Mücevherleri kullanarak destansı oyunlara geçebilir ve klanınız için zaferler kazanabilirsiniz. Bir sonraki seviyede binalar ve köyler inşa edebilirsiniz. Mücevherler, değerli atomları ve sonsuz yükseltmeleri anında satın almak için çok kullanışlıdır.

Bunlar oyunun en önemli kısmı çünkü Gems olmadan asla yükseltme yapamazsınız.

 Epik Savaşlara Katılın 

Modded Clash of Clans APK’de, destansı savaşlara katılabilir ve düşmanlarınızı inanılmaz zaferlerle yenmek için sınırsız yükseltme yapabilirsiniz. Düşmanlarınızı kolayca yenmek için savaş stratejilerinize göre özelleştirmekte özgürsünüz. Zirveye çıkmak ve arkadaşlarınızla destansı savaşlar kazanmak için kendi savaş stratejilerinizi oluşturabilirsiniz.

Farklı birimleri ve güçleri birleştirerek destansı güçler yaratın ve en gelişmiş güçlerle zirveye çıkın. Yeni eklenen en son Kuşatma Makinelerini kullanabilirsiniz, bu makineler kazanma şansınızı artıracaktır. Bunları kullanarak düşmanlarınızı hızla yenersiniz.

 Muhteşem Klan Oyununun Keyfini Çıkarın 

Klanlara katılmak isteyenler için dünyanın her yerinden arkadaşlar edinmek isteyenler için en iyi yer burası. Clash of Clans, dünyanın her yerinden oyunculardan oluşan bir topluluğa katılmak için en iyi yeri sağlar. Oyunu oynarken arkadaş edinebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızla oyun oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu, son koşullar nedeniyle günümüzde ücretsiz olan öğrenciler için en iyi oyundur.

Destansı Klan savaşlarına katılabilir ve dünyanın çeşitli ülkelerinden diğer Klanlara karşı savaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla kaynak ticareti yapın, oyunda hediyelerinizi takas edin, Mücevher takas edin ve çok daha fazlasını yapın.

 REKLAMSIZ 

Clash of Clans Mod apk, oyunda can sıkıcı reklamlar görmeden epik klan savaşları oynamanıza izin verir. Bildiğiniz gibi Clash of Clans’ın ücretsiz versiyonunu oynarken ortaya çıkan bir sürü reklam var ve bunlar bizi çok rahatsız ediyor. Yani Clash of Clans Mod APK size tüm uygulamayı reklamsız kullanma özgürlüğü verir. Royale oyununuzun tadını reklamsız ve sınırsız değerli taşlarla çıkarabilirsiniz.

 Yepyeni Belediye Binası 13 

Supercell tarafından resmen ortaya çıkarılan yepyeni Belediye Binası 13. Bunu kullanmak için, Belediye Binası 13’ü almak için Belediye Binası 12’yi tamamen yükseltmeniz gerekir. Belediye Binası 12’ye kıyasla daha koyu bir palet alacaksınız. Bu, size güçlü Giga Inferno’nun içindeki tüm düşmanlarınızı yok etmeniz için nihai gücü sağlayacak. bazı büyük hasarlarla destansı savaşlar. Bu, oyun tarzınızı değiştirecek. Destansı savaş alanlarınızda yenilmez olacaksınız. Arkadaşlarınız sizinle oynamanın keyfine varacak.

 Scattershot 

Scattershot, Clash of Clans Mod APK’sındaki yeni savunma binasıdır. Dağınık bir savunma binası olmayan yeni bir belediye binası hayal edemezsiniz. Scattershot’un hem havadaki hem de destansı savaşların yüzeyindeki orduları vurma konusundaki nihai yeteneğini asla bilemezsiniz.

Clash of Clans, büyük savaş alanınıza hayat vermek için yeni birlikler ve nihai güçler sunuyor. Clash of Clans’ta oyuncuların bir sonraki kralı olacaksınız.

 Clash of Clans Apk indir son sürüm 2020 

Aşağıda verilen bağlantıdan Clash of Clans Mod APK’sını indirebilir ve sınırsız Gems ile tüm destansı savaşların keyfini çıkarabilirsiniz. Bu, Clash of Clans’ın sınırsız parayla ücretsiz olarak açılmış modifiye edilmiş versiyonudur. Hatalarla karşılaşmadan android cihazınıza indirmek ve yüklemek için adım adım kılavuzumuzu yapabilirsiniz.

APP NameClash of Clans Hileli APK
Size147MB
Installs500,000,000+
Current Version13.576.8
Requires Anroid4.1 and up
Offered BySupercell
UpdatedToday
Rating4.5
APK TypeClash of Clans Hileli Mod APK

 Clash of Clans Hileli Mod APK nasıl kurulur? 

  • Android cihazınızda Ayarlar’a gidin.
  • Burada Güvenlik seçeneğine tıklayabilirsiniz.
  • Ardından, Aygıt altında, yönetici Bilinmeyen Kaynaklar’ı arar.
  • Uygulamanın yüklenmesi için AÇIN.

 Clash of Clans apk indir kullanımı güvenli midir? 

Clash of Clans Hileli Mod APK dosyası Norton Security, Shield, AVG ve Avast Antivirus gibi çeşitli anti-virüs Yazılımları kullanılarak taranmıştır. Clash of Clans’ın bu Moded sürümünün kötü niyetli bir niteliği yoktur, bu da gizliliğinizin tamamen güvende olduğu anlamına gelir. Ayrıca, sunucumuzda barındırılan dosyalar, dolayısıyla herhangi bir üçüncü taraf papazına erişim şansı yoktur.

Ayrıca, bizzat bu APK’yi kullandık ve bu Clash of Clans APK’sinin Android cihazınızda İndirilmesi ve kullanılması için% 100 Güvenli olduğunu garanti edebiliriz.

 Clash of Clans apk Sınırsız Mücevher Sağlıyor mu? 

Evet, Clash of Clans apk, kilidi açmanız ve tüm seviyeleri ücretsiz olarak yükseltmeniz için size sınırsız Taşlar sağlar.

 Clash of Clans Hileli Mod APK Nasıl İndirilir? 

Yukarıda verilen bağlantıdan Clash of Clans Hileli Mod APK’sini indirebilirsiniz.

Versions

Version Size Requirements Date
1161 – 16.4.0 56 MB 5.0 & Up 16/12/2021
1243 – 4.13.7.15948.GP 87MB 5.0 and up 19/07/2021

Comments closed.