Pıcsart Apk indir: Son Pıcsart Premium APK 2020

15.2.6

PicsArt apk İndir (PicsArt Premium apk) Altın Üyelik ile Fotoğraf Editörü Son Sürüm Ücretsiz olarak kilidi açıldı. Android Akıllı Telefonlar ve İOS telefonlar için Lider Fotoğraf Editörüdür. PicsArt Gold apk’yı PC’nizde de kullanabilirsiniz.
Download APK
            4.9/5 Votes: 39
Developer
PicsArt
Version
15.2.6
Updated
Today
Requirements
4.0 & Up
Size
56 MB
Get it on
Google Play

Report this app

Description

PicsArt apk İndir (PicsArt Premium apk) Altın Üyelik ile Fotoğraf Editörü Son Sürüm Ücretsiz olarak kilidi açıldı. Android Akıllı Telefonlar ve İOS telefonlar için Lider Fotoğraf Editörüdür. PicsArt Gold apk’yı PC’nizde de kullanabilirsiniz.

 • Gold Üyelik önceden etkinleştirildi.
 • Kolaj yapıcı
 • Reklamsız.
 • Ücretsiz güncellemeler ile Unlocked Premium Özellikler.
 • Gelişmiş sanatsal fırçalar
 • fotoğraf makinesi
 • Küresel bir kreatif topluluk
 • Katmanlı çizim ve boyama araçları
 • Yüzlerce fotoğraf düzenleme aracı
 • Özelleştirilebilir filtreler ve efektler
 • Animasyonlu gif ve videolar oluşturun
 • Metin, çıkartma ve görüntü bindirmeleri

 PicsArt Premium APK (Altın Üyelik Kilidi Açıldı) 

Yaratıcılık, bir fotoğraf filtresinden daha fazlasıdır. PicsArt Gold apk, çarpıcı fotoğraflar, fotoğraf kolajları, kamera sanatı çekimleri, dijital sanat eserleri, fotoğraf kolajları oluşturmak ve dünyayı dekore etme misyonumuza katılan diğer içerik oluşturucularla bağlantı kurmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlar.

PicsArt Gold apk, manipülasyonlar ve kompozitler yapmak için ücretsiz yeniden karıştırarak mükemmel resimler oluşturmak ve eğlenmekle ilgilidir.

Tasarımcılar ve Fotoğrafçılar için PicsArt Premium apk, Mevcut Tüm Düzenleme Aracı ve Uygulamalarının Kralıdır. PicsArt Premium apk, yalnızca Photoshop ve diğer bilgisayar fotoğraf düzenleme yazılımlarında bulunan Pro düzeyinde özellikler ve işlevler sunar.

PicsArt Gold size 1000 PREMIUM ÇIKARTMA, ÇERÇEVE, YAZI TİPİ, KOLAJ VE MASKEYE erişim sağlar! Bu PicsArt Mod öğeleri, PicsArt Premium Da fotoğraf işleme ve karıştırma işlemlerinde kullanılabilir.

Resim düzenleme bir Sanattır, Ancak PicsArt Gold Apk gibi en Güçlü bir fotoğraf düzenleme aracı olmadan asla elde edilemez.

Bugün Bu yazıda, size en son özellikleri içeren PicsArt Mod APK sının En Son Sürümünü ücretsiz olarak vereceğim.

 PicsArt Premium Görüntü Düzenleyici Uygulaması nedir? 

PicsArt Mod, Android akıllı telefonlar ve İOS cihazları için En Modern ve Ünlü Fotoğraf Düzenleme Uygulamasıdır. Filigran olmadan tüm Premium avantajlarını Ücretsiz olarak alın PicsArt Premium apk un Yardımıyla Kolaj, efektler, animasyonlar, ücretsiz küçük resim kitaplığı, kullanıcı tarafından oluşturulan çıkartmalar ve çizim araçları gibi özellikler, Kullandıktan sonra PRO Fotoğraf Düzenleyici olacaksınız. Web sitemizden tüm premium özelliklere sahip PicsArt Mod APK yı Ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yalnızca profesyonel fotoğraf düzenleme programlarında bulabileceğiniz yüzlerce araç ve efekti kullanarak, güçlü resim düzenleme ve fotoğraf manipülasyonları için PicsArt pro yu indirmiş olan 988 milyon kişi buna güveniyor. PicsArt uygulaması, güzel resimler ve sosyal medya gönderileri ve afişleri tasarlamanızı teşvik eder. Fotoğraf düzenleme bir sanattır, Bu yüzden bunları sanatsal fotoğraf filtreleri, efektler, çerçeveler, kolajlar ve maskelerle dikkatlice düzenleyin. Ayrıca, hızla gelişen yapay zeka destekli efektler sağlar.

 PicsArt Premium apk ne yapar? 

VSCO ve Adobe Lightroom ile birlikte android cihazlarınızdaki en ünlü fotoğraf ve video düzenleme uygulamalarından biri olan PicsArt Gold apk, resimleriniz üzerinde sahip olabileceğiniz çok çeşitli farklı kontroller ve özelleştirmeler sunar. Burada, mobil kullanıcıların resim ve videolarınızdan harika düzenlemeler almasına izin verilir. Yüzlerce popüler eskiz efekti, özel, estetik efektler, eski filtreler vb. Arasından seçim yapmaktan çekinmeyin.

Bu benzersiz özellikler, Android kullanıcılarının kendilerini fotoğraf düzenleme deneyimlerine tamamen dahil etmelerini sağlayacak. Böylece, yaratıcı sonuçlarınızı yaratmaya çalıştığınızda veya sadece videolarla oynamanız gerektiğinde daha mükemmel çalışmalara izin verir. Android cihazlarınızdaki hepsi bir arada fotoğraf ve video düzenleyici ile eğlenirken kendinizi bulun ve PicsArt Premium apk daki harika düzenleme stoklarının önemli koleksiyonlarına erişin.

Ayrıca, cihazlarınız tarafından çekilen muhteşem görüntülerin keyfini sürmekten çekinmeyin ve PicsArt fotoğraf stüdyosundaki mevcut özellikleri deneyimleyerek eğlenin.

 PicsArt Premium Apk için Gold Premium Üyeliği nedir? 

PicsArt ın Gold aboneliği, güncellemelerle birlikte YENİ ÖZEL içeriğe ücretsiz erişim sağlar. Reklamsız düzenleme deneyimi ile en yeni özelliklerin tümü. PicsArt Gold Premium Üyeliği, BİNLERCE Pro Seviye S’ye erişmenizi sağlar.

ETİKETLER, ÇERÇEVELER, YAZI TİPLERİ, KOLAJLAR VE MASKELER! Bu özel PicsArt Gold öğeleri, PicsArt Modunda resim düzenleme ve fotoğraf yeniden düzenlemelerinde kullanılabilir ve topluluk kreasyonlarında PicsArt içinde ve dışında paylaşılabilir. Ek olarak, PicsArt Gold Üyeliği size iki haftada bir sunulan REKLAMSIZ bir düzenleme deneyimi ve YENİ ÖZEL PicsArt içeriği içerir.

Nominal bir aylık veya yıllık abonelik ücreti karşılığında bir premium içerik galerisinde yaklaşık 3.000 ABD Dolarından fazlasına erişebileceksiniz. Aynı zamanda birinci sınıf bir fotoğraf galerisine sahiptir ve sosyal medya için kompozitler yapmak için binlerce premium seviyeli malzemeye sahiptir. Ancak tüm bunları sitemizden PicsArt Premium apk dosyasını indirerek ücretsiz edinebilecek kadar şanslısınız. En büyük fotoğraf, çıkartma, şablon ve daha pek çok kitaplığa sahiptir.

 PicsArt Gold Photo Editor 2020’nin Özellikleri 

 Mobil kullanıcılar için etkili fotoğraf düzenleyici 

Fotoğraf düzenleme sanatıyla ilgileniyorsanız, harika uygulama içi deneyimler yaşayabileceğiniz PicsArt pro daki basit ve erişilebilir fotoğraf düzenleme arayüzlerine erişiminiz olduğunu göreceksiniz. Fotoğraflarınızı kolayca kırpmak, uzatmak ve bir dereceye kadar klonlamak için mevcut araçlardan yararlanır. Harika sanat eserleri oluşturmanıza olanak tanıyan muhteşem sanat fotoğrafları, arka planlar, çerçeveler, filtreler ve kenarlıklardan oluşan olağanüstü kitaplıkla eğlenin. Harika kompozitler, Instagram hikayeleri, Facebook gönderileri ve afişler oluşturmak için görüntüleri karıştırmakla ilgileniyorsanız, PicsArt Premium apk tam size göre. Olağanüstü görüntüler ve manipülasyonlar yaparak arkadaşlarınızı şaşıracaksınız.

Görüntüler ve modaya uygun fotoğraf efektleri için sıcak filtreler var. Görüntüleri kesmek ve arka planları silmek için etkileyici arka plan silgisine gireceksiniz. Ayrıca nesneleri kaldırabilir ve masaüstünde Photoshop gibi harika sanat eserleri elde edebilirsiniz. Milyonlarca harika ücretsiz resim kullanın veya kendi resimlerinizi düzenleyin. Zihninizi söylemek için, estetik olmayan yüzlerce yazı tipini kullanarak resimlere metin ekleyin. Akıllı bir seçim aracıyla fotoğraf arka planlarını bulanıklaştırabilirim ve ayrıca görüntüleri hızlıca çevirip kapatabilirsiniz. Ayrıca saç rengini ve makyaj etiketlerini de değiştireceksiniz. PicsArt Premium apk, diğer binlerce video düzenleme uygulamasını geride bıraktı .

 Akıllı bir video düzenleyici 

PicsArt Gold apk, android kullanıcıları için çok akıllı bir video düzenleyicidir. Çarpıcı videolar ve memeler yapmak için binlerce ücretsiz kaynağa gireceksiniz. Bir sonraki seviyenin videolarını yapmak için harika bir araçtır. En iyi video düzenleyicidir ve bilgisayar yazılımı gibi özellikler sunar. Şimdiye kadarki en güçlü video düzenleyicidir. Olağanüstü video oluşturucuyu kullanarak videoları sıfırdan oluşturun ve düzenleyin.

Instagram için heyecan verici hikayelerinizi getirin ve heyecan verici Tik Tok viral videoları yapın. Videolarınıza popüler müzik kitaplığından müzik ekleyin. İşletmeniz için harika Facebook video reklamları ve ticari videolar oluşturacaksınız. Ürünlerinizi sergilemek için harika slayt gösterileri yapın. Ayrıca, youtube girişlerinizi ve çıkışlarınızı yapın. Hem kişisel kullanım hem de ticari kullanım için hepsi bir arada video düzenleyicidir.

 En iyi çıkartma üreticisi 

Bu, WhatsApp, Facebook, İnstagram ve diğer tüm sosyal medya için en iyi çıkartma üreticisidir. Arkadaşlarınızı özel çıkartmalarla şaşıracaksınız. İnanılmaz özel tabanlı çıkartmalarını görmeye aşık olacaklar. Bunları herhangi bir sosyal medyada da kullanabilirsiniz. Ayrıca, iMessage için 60 Milyondan fazla çıkartma içeren bir kitaplığa sahiptir. Eğlenmek için resimlerinize çıkartma ekleyin. PicsArt Mod apk çıkartmaları tüm sosyal medyada çok ünlüdür.

 Replay ile hızlı düzenleme yapın 

İşleri daha da kolaylaştırın, PicsArt pro daki Mobil kullanıcılar aynı zamanda spontane ve rahat Tekrarların kullanımlarını da yaratabilecek ler. Burada, PicsArt Premium apk, birkaç dokunuşla olağanüstü videolar oluşturmak için kullanabileceğiniz benzersiz efektlere sahip bir dizi farklı düzenleme sunar. Birden çok görüntüyü aynı stilde düzenlemenin en kolay yolu.

Her seferinde her adımı yapmadan aynı stilde videolar da yapabilirsiniz. Video şablonları olarak çalışacaktır. Bu şablonları kullanarak sıradan videolarınızı profesyonel bir seviyeye çevireceksiniz. Serbest çalışanlara hiçbir şey ödemeden işletmeniz için harika video reklamlar yapacaksınız.

 Resimlerinizin bir taslağını yapın 

Resimlerinizin benzersiz ve çarpıcı bir taslağını yapın. Photoshop veya diğer pahalı fotoğraf düzenleme yazılımları için ekstra ücret ödemeye gerek yoktur. PicsArt Mod apk, resimlerinizin eskizlerini daha kolay bir şekilde oluşturmanıza olanak sağlar. Bu özellik, PicsArt Premium apk’yı en iyi fotoğraf düzenleme yazılımlarına getirir. PicsArt Mod tarafından yapılan eskizler en güzel ve kalabalıkta duruyor.

 Android için en iyi kolaj oluşturucu ve Izgaralar 

PicsArt Gold apk, android kullanıcıları için en iyi kolaj yapıcıdır. PicsArt premium, kullanıcıların resim kolajları, serbest stil kolajları ve şablonlu kolajlar oluşturmasına olanak tanır. PicsArt pro nun kolaj oluşturucusu yüzlerce ücretsiz şablon sunar ve PicsArt Gold APK topluluğu, görüntüleri karıştırmada veya arka plan olarak kullanılabilecek günlük olarak 1000’lerce yeni görüntü yükler.

 PicsArt Premium APK COMMUNITY 

PicsArt Gold üyeliği, içeriklerini toplulukta ücretsiz olarak paylaşan milyonlarca fotoğraf editörü ve profesyonel düzeyde sanatçıdan oluşan bir topluluğa katılmanıza olanak tanır. Tasarımlarınızda ve sanat eserlerinde ücretsiz olarak kullanacaksınız. Burası, reklam tasarımları için ödeme yapmak istemeyen küçük düzey grafik tasarımcılar veya işletme sahipleri için en iyi yerdir.

 ÇİZİM & KAMERA YAPICI 

PicsArt Photo Studio, çizim ve kamera üreticilerinin çarpıcı çizimler yapmasını sağlar. Bu çizimler eğlenceli veya profesyonel amaçlarla kullanılabilir. Bu özellik, yeni sanatçılar olan ve çizim yeteneklerini geliştirmek isteyenler için oldukça kullanışlıdır.

 PicsArt Gold apk vs VSCO X? 

Bu iki uygulamayı kıyaslayamayız çünkü ikisi de farklı. Her ikisinin de Android’deki en iyi fotoğrafçılık uygulamaları olmasına rağmen. Bununla birlikte, Picsart Gold apk, yaratıcılığa ve gelişmiş fotoğraf düzenlemeye odaklanır. Aksine, VSCO yalnızca resim renk düzeltmesine odaklanır ve yalnızca filtreler.

Bu yüzden uygulamayı doğru kullanma amacınızı bilmeniz gerekir. Bunu okuyarak, bu iki uygulamanın karşılaştırılamaz olduğunu anlayacaksınız. VSCO, PicsArt’ın arkasındaki yoldur. PicsArt mod apk, mobil kullanıcılar için bir numaralı Fotoğraf Düzenleyicisidir.

 PicsArt Photo Studio Vs PicsArt Premium Apk 

Basit bir sürüme sahip PicsArt Photo Studio, temel özelliklere sahip bir uygulamadır; PicsArt Premium Apk, filtreler, çıkartmalar, kolaj oluşturucular, video düzenleyici ve diğer bazı harika şeyler gibi tüm premium özelliklere tam erişime sahiptir. PicsArt Premium apk sinde milyonlarca sanat topluluğuna erişim varken PicsArt Gold apk sinde yoktur. Tüm premium özelliklerin ücretsiz olarak keyfini çıkarmak istiyorsanız, Premium Gold üyeliği açılmış PicsArt Premium Apk indirmekten çekinmeyin.

 Ücretsiz 2020 için PicsArt Premium APK Nasıl İndirilir? 

PicsArt Gold, Google Play Store’da ücretli bir Apk’tır ve eğer ücretsiz kullanmak istiyorsanız. O halde PicsArt Premium Apk yüklemelisiniz. Tek bir kuruş bile ödemeden açılan Premium Gold üyeliğiyle size tüm premium özellikleri sağlayacaktır. Android cep telefonunuza yüklemek için adım adım kılavuzunuzu izleyin.

 PicsArt Premium Apk Nasıl Kurulur 

 • Android cihazınızda Ayarlar’a gidin.
 • Burada Güvenlik seçeneğine tıklayabilirsiniz.
 • Ardından, Aygıt altında, yönetici Bilinmeyen Kaynakları arar.
 • Uygulamanın yüklenmesi için AÇIN.

 Premium Özelliklerle Gold Üyeliğin Kilidini Nasıl Açılır? 

Premium özelliklere sahip Gold Üyeliğe erişmek için E-posta Kimliği ve Parola kullanarak PicsArt Gold hesabına kaydolmanız gerekir. E-Posta Kimliği ve Parola ile kayıt olduktan sonra. Ardından tüm Premium özelliklerin kilidi açılmış Gold üyelik. E-posta kimliğini doğrulamanıza gerek yoktur, bu nedenle başka herhangi bir birincil e-posta kimliğini demenize gerek yoktur.

 SONUÇ 

Yukarıdaki Bağlantının yardımıyla, Çerçeveler, Filtreler, Çıkartmalar, Yazı Tipleri ve Stiller gibi tüm premium Özelliklerle PicsArt Premium APK sını Ücretsiz Olarak İndirebilir ve Kullanabilirsiniz. Filigran yok, herhangi bir aracı kullanmak için kısıtlama yok. Bu, Android cihazlar için en popüler ve Güçlü fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

DMCA: Bbcmax.com, 17 U.S.C. ile uyumludur. * 512 ve Dijital Binyıl Telif Hakkı (DMCA). Herhangi bir ihlal bildirimine yanıt vermek ve uygun önlemleri almak politikamız dır. Telif hakkıyla korunan materyaliniz sitede yayınlanmış ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız, Bize Ulaşın.

 SSS 

 PicsArt Premium APK Güvenli mi? 

Picsart Premium APK dosyası Norton Security, Shield, AVG ve Avast Antivirus gibi çeşitli antivirüs Yazılımları kullanılarak taranmıştır. PicsArt ın bu Mod sürümünün kötü niyetli bir doğası yoktur, bu da gizliliğinizin tamamen güvende olduğu anlamına gelir. Ayrıca, sunucumuzda barındırılan dosyalar, bu nedenle herhangi bir üçüncü taraf papazına erişim şansı yoktur.

Ayrıca, bizzat bu APK yi kullandık ve bu PicsArt Gold APK sinin Android cihazınızda İndirilmesi ve kullanılması% 100 Güvenli olduğunu garanti edebiliriz.

 PicsArt Gold apk’yı hesapsız kullanabilir misiniz? 

Evet, PicsArt Gold apk’yi hesap olmadan kullanabilirsiniz ancak verileriniz kaydedilmez ve verilerinizi farklı cihazlarda senkronize edemezsiniz.

 PicsArt Mod apk kullanımı ücretsiz mi? 

Evet, PicsArt Mod apk kullanımı ücretsizdir ancak bazı özellikler sürümde bulunmamaktadır. Tüm premium özelliklere ve Gold üyeliğin kilidini ücretsiz olarak alacaksınız. PicsArt Mod apk’yı indirin ve keyfini çıkarın

 PicsArt Premium APK daki videoları düzenleyebilir miyiz? 

Evet, PicsArt Premium APK da videoları düzenleyebilirsiniz.

 PicsArt Premium APK da yazı tipleri nasıl indirilir? 

PicsArt Premium APK da tüm yazı tipleri indirilebilir. Çünkü PicsArt Gold APK üyelik ile birlikte geliyor. Gold üyelik, tüm premium varlıkları ücretsiz kullanma özgürlüğü verir.

 PicsArt Gold APK sini PC’de kullanabilir miyiz? 

Evet, PC’nizde PicsArt Gold APK kullanabilirsiniz.

Versions

Version Size Requirements Date
1161 – 16.4.0 56 MB 5.0 & Up 16/12/2021
1243 – 4.13.7.15948.GP 87MB 5.0 and up 19/07/2021

Comments closed.